Başkanın Mesajı

Değerli Dostlarım,

30 yılı aşkın geçmişimizle her zaman olduğu gibi kolayı değil zor olanı tercih ettik, yerimizde kalmayı değil büyümeyi terchi ettik ve İstanbul’a yeni yatırımla hem ülkemizin tamamına hemde ihracat hamlesi gerçekleştirdik.

2013 yılı itibariyle İstanbul Dudullu’da gerçekleştirdiğimiz 1000 m2′lik ofis, depo ve showroom’dan oluşan yatırımımızla yeni hedeflerimize yelken açtık.

Geleceğe bak vizyonumuzla yep yeni marka ve ürünleri portföyümüze kattık. Hizmet alanımızı yerellikten ulusal satış ağına yükselttik, 35 yeni personelimizle departmanlarımızı ve hizmet standartlarımızı arttırdık. Ama yetinmeyeceğiz, daha çok çalışacağız.

Ülkemizin ve inşaat sektörünün büyüme trendi göz önüne alındığında yatırımlarımızın sektörümüzde ve yan sektörlerde ne denli önemli olduğu anlaşılmaktadır.

Çevreye verdiğimiz duyarlılık çerçevesinde yeni binamızı tamamiyle minimize eden enerji teknolojisiyle donattık. Kağıt kullanımını minimize edecek birçok teknolojiyi aldık almaya devam ediyoruz.

Şüphesiz gerçekleştirdiğimiz teknoloji yatırımlarıyla, tecrübemizle ve sizlerden aldığımız güvenle geleceğe daha da olumlu bakacağız.

Türk insanı ve Türk sanayicisi en iyisine layıktır.

Ahmet D. ATAMAN

Yönetim Kurulu Başkanı