Müşteri Temsilcileri

Müşteri Temsilcisi Görev Bölgesi Telefon E-mail
• MERKEZ SATIŞ SHOWROOM 0850 333 6 282 (ATA) info@atamangrup.com.tr
• Volkan Bey
SATIŞ-PAZARLAMA YÖNETİCİSİ

MARMARA – TRAKYA – EGE – ANKARA

0 507 814 24 11 volkan@atamangrup.com.tr
•  İsmail Bey SATIŞ-PAZARLAMA YÖNETİCİSİ

DOĞU & GÜNEY DOĞU – İÇ ANADOLU – AKDENİZ

0 507 814 24 12 ismail@atamangrup.com.tr
 Yusuf Bey SATIŞ-OPERASYON YÖNETİCİSİ

İSTANBUL KURUMSAL

0 507 814 24 05 yusuf@atamangrup.com.tr
• Suat Bey  MARMARA BÖLGE SORUMLUSU 0 507 814 24 08 suat@atamangrup.com.tr
• Mustafa Bey AVRUPA YAKASI & TRAKYA BÖLGE SORUMLUSU 0 507 814 24 09 mustafa@atamangrup.com.tr
• Hakan Bey İÇ ANADOLU & KARADENİZ BÖLGE SORUMLUSU 0 507 814 24 03 hakan@atamangrup.com.tr
 • Ferit Bey EGE BÖLGE SORUMLUSU 0 507 814 24 10 ferit@atamangrup.com.tr
 • Eray Bey AKDENİZ BÖLGE SORUMLUSU 0 507 814 24 04 eray@atamangrup.com.tr