A+ Blog

ataman-yilbasiSevgili Çalışma Arkadaşlarım ve Değerli İş Ortaklarımız,

Global misyon ve vizyonumuzu destekleyen A+ yönetim hedeflerimizi gerçekleştirdiğimiz, verimli bir yılı daha geride bırakıyoruz.

Yeni başarılara yine hep birlikte yol almak arzusundayız.

Şirketimizin 33. kuruluş yıl dönümünü kutlayacağımız 2016 yılında, yine değişimin ve yenilikçiliğin öncüsü olmaya devam edeceğiz. En büyük güvencemiz sahip olduğumuz 33 senelik köklü kurum kültürümüz ve insan gücümüzdür. Ataman bu gücüyle, bu güvenle sektöründeki konumunu sizlerle hep daha yükseklere taşıyacaktır.

Şirket stratejimizin ana taşıyıcılarını; markalarımız, tasarım, kalite, teknoloji ve inovasyon olarak ifade ediyoruz. Bu alanlardaki yatırımlarımızı önümüzdeki dönemde de hız kesmeden sürdüreceğiz. Rekabetçi üstünlüklerimiz sayesinde, daha fazla pazara ve tüketiciye ulaşacak; global yolculuğumuzda daha da mesafe alacağız. Çevresel ve sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ederek, sürdürülebilirlik konusunda Türkiye’de lider, dünyada söz sahibi olmayı hedeflemekteyiz.

Ataman’ ın başarılarında ve geleceğe dönük yüksek hedefler belirleyebilmesinde en önemli pay çalışanlarımız, bayilerimiz ve servislerimiz, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızındır. Bu vesileyle, özellikle ürünlerimize gösterdikleri güvenden ötürü müşterilerimize, tüm paydaşlarımıza ve desteklerini sürekli hissettiğimiz yönetim kurulu başkanımıza içten teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

Murat ATAMAN,
Ataman Grup
Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi